Darsana

 
 
 
 
 
 

Neemová zubná pasta

Prírodná bylinná zubná pasta bez fluoridu je vhodná pre kompletnú ústnu hygienu a starostlivosť o zuby a ďasná. Pasta obsahuje okrem iného bylinu Neem (Azadirachta indica), známu svojím antibakteriálnym pôsobením a protizápalovým účinkom. Ďalej obsahuje prírodné esenciálne oleje z klinčeka a mäty s výraznými antiseptickými účinkami. Má veľmi príjemnú chuť a je vhodná pre každodennú starostlivosť. Pravidelné čistenie touto zubnou pastou pomáha v prevencii proti zubnému kazu, v odstraňovaní zubného kameňa a v starostlivosti o zdravé zuby a ďasná.

Bylina Neem je nádherný, stále zelený tropický strom, ktorý už dnes nerastie v našich klimatických podmienkach. Jeho liečebné účinky sa využívajú niekoľko tisíc rokov. Spracovávajú sa všetky časti rastliny, tj. listy, koreň, kôra, kvety, semená a tiež plody. Ľudia túto bylinu používajú ako skvelé prírodné antibiotikum, napr. na liečbu akýchkoľvek zápalov, infekcií, plesní, chrípok, prechladnutí atď.

Zloženie: Calcium Carbonate, Aqua (distilled water), Glycerol (from Edible Oil), Neem Extract, Natural Flavors (Clove Oil, Mentha Pepperita Oil, Mentol, Peppermint Oil), Sodium Lauryl Sulphate (from Coconut Oil), Carbonyl Methyl Cellulose, sodium Saccharine

Použitie: na čistenie zubov 1 až 2-krát denne. U detí do 5 rokov je vhodné znížiť množstvo použitej pasty.

Krajina pôvodu: India

 

Neemová zubná pasta

 

Objem: 100 ml

Cena: 5,50 Eur