Darsana

 
 
 
 
 
 

VÝNIMOČNÁ  AKCIA   -   ORGANIC INDIA BYLINY

50% ZĽAVA  -  t.j.  5,30 EUR / 1 KS

--------------------------------------------

Milí klienti, radi by sme vás informovali o výnimočnej zľavovej akcii na vybrané druhy herbálnych suplementov zn. Organic India. Vzhľadom na potrebný dopredaj zásob dávame 50% zľavu z predajnej ceny, t.j. 5,30 EUR / kus. 


Ide o nasledovné bylinné suplementy:

BRAHMI – mentálna a emočná rovnováha, podporuje mozgovú činnosť, koncentráciu, pamäť, prírodné nootropikum

FLEXIBILITY – regenerácia kĺbov, prispieva k znižovaniu zápalu, tuhosti v kĺboch, priaznivo ovplyvňuje ich pohyblivosť a zároveň pôsobí na zmiernenie svalových kŕčov

LIVER KIDNEY CARE – starostlivosť o pečeň a obličky - má regeneračný účinok, priaznivo ovplyvňuje ochranu pečene pred pôsobením škodlivých látok, prispieva k lepšej funkcii obličiek, vylučovaniu žlčníkových a obličkových kameňov. Vplýva na reguláciu metabolizmu tukov. Prispieva k vylučovaniu škodlivých látok z tela.

WOMEN´S WELL BEING – zdravie pre ženy - prispieva k obnove hormonálnej rovnováhy, nie iba symptomatická úľava ale zabezpečuje správne fungovanie hormonálneho systému. Priaznivo pôsobí na regulovanie pravidelnej menštruácie a na zníženie PMS a v menopauze. Prispieva k zvýšeniu vitality, normalizácii hladiny estrogénov a pozitívne ovplyvňuje myseľ. Uľavuje pri návaloch tepla, menštruačných kŕčoch, nespavosti, podporuje pravidelnú menštruáciu, tvorbu mlieka, plodnosť.

WEIGHT BALANCEredukcia telesnej hmotnosti – prispieva k odburávaniu tukov. Priaznivo vplýva na vstrebávanie sacharidov v tenkom čreve na zníženie telesnej váhy, hladiny cholesterolu a únavy. Weight-Balance má celé množstvo výhod: znižuje hlad, pomáha lepšie využiť príjem potravy a bráni zápche, odstráni prejedanie, nadmerný príjem cukrov, podporuje spaľovanie tuku na energiu, poskytuje energiu.  Prípravok znižuje hladinu cukru v krvi.

 

Bylinné suplementy si môžete zakúpiť osobne, v ajur. centre Darsana v Bratislave na Baštovej ul 7.

Prípadne nám pošlite objednávku na email centrum@darsana.sk a radi vám odošleme byliny poštou/kuriérom. Pre viac informácií o produktoch TU alebo telefonicky 02/3300 4134. 

Akcia trvá do vypredania zásob.