Služby

V centre Darsana vám ponúkame indické ájurvédske masáže a procedúry. Mnohé z nich v súčasnosti môžete zažiť len u nás. Masáže a procedúry sa vykonávajú na pôvodných ájurvédskych masážnych stoloch Dhroni a za použitia výhradne prírodných bylinných prípravkov. V prípade, že máte alergicke reakcie na rastliny, informujte nás prosím o tom pred procedúrou.

 

Naši terapeuti a terapeutky pochádzajú priamo z Indie. Každý z nich má terapeutické vzdelanie a viacročnú prax vykonávania ájurvédskych masáží a procedúr v zdravotných zariadeniach.

 

Jednou z charakteristických vlastností ájurvédskych masáží je aj skutočnosť, že procedúry sú podávané vždy masérom rovnakého pohlavia ako je masírovaný. Toto pravidlo dôsledne dodržiavame aj v našom centre.

 

V centre Darsana aj ájurvédsku diagnostiku praktizovanú uznávaným ájurvedskym doktorom pánom Pavlom Hlôškom. Základom ájurvédskej diagnostiky je posúdenie mentálnych a fyzických čŕt, rozhovor s klientom, marmová a pulzová diagnostika, ktorá poskytuje informacie o stave tela, mysle a ducha človeka. Na základe výsledku diagnostiky Vám budú poskytnuté odporúčania, pomocou ktorých je možné uviesť organizmus opať do rovnováhy.